Gizlilik ve Kullanım Şartları

Kredi kartı bilgilerimi database'de saklıyor musunuz?


Kredi Kartı bilgileriniz kesinlikle her hangi bir depolama biriminde tutulmamaktadır. Kredi Kartı bilgileriniz sadece ödeme işlemini gerçekleştirirken banka ile iletişiminiz sırasında bankaya onay için yollanır. Onay geldiğinde ödemenin hesaba geçtiğini veya geçmediğini ve nedenini gösteren kodlar geri döner. Bu kodlar arasında kesinlikle kart bilgileri yoktur. Ödeme altyapımız 128BİT SSL ile 3D güvenli ödeme şeklindedir. İyzico, payTR, Shopier alt yapılı %100 güvenli ödeme alt yapımızla işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir biçimde yapmaktan çekinmeyiniz.


Üye olmak için adres bilgilerimi yazmak zorundamıyım?
Üye Yeni Kayıt formunda bulunan bilgiler haricinde bilgileri yazmak zorunda değilsiniz. Adres bilgileriniz siteden vereceğiniz sipariş işlemleri için gerekecektir. Kargo firması adresinize, şubenize teslim edeceği için bu bilgiler ürünün size ulaşması açısından önem arz etmektedir.


Fatura ve teslimat adresleri nedir ve neden sistemde saklı tutuluyor?
Fatura adresi verdiğiniz siparişin faturası oluşturulurken kullanılmasını istediğiniz adrestir. Teslimat adresi ise siparişinizin teslim edileceği adrestir
Sistemix Market web sitesin de güvenlik en çok önem verilen unsurlardan biridir. Sistemix Market müşterilerinin özel bilgilerini en üst düzeyde korur ve 3. şahıslarla paylaşmaz. Kredi kartı bilgileriniz onay alınması için bankaya gönderildikten sonra sunucularımızda kesinlikle saklanmaz. Sistemix Market çalışanları dahil kredi kartı bilgilerinize kimse ulaşılamaz.
Ödemelerini kredi kartı ile yapmak istemeyen müşterilerimiz için Havale Seçeneği ödeme sayfasında karşınıza çıkacaktır.
Unutulmamalıdır ki havale ödemelerinde siparişin verildiği değil havalenin hesaplarımıza ulaştığı tarih; sipariş tarihi olarak işlem görmektedir. Havele yapan müşterilerimiz elektronik olarak dekontu ödeme bildirimi sayfasından bizlere atabilir veya 0212 250 79 64 numaralı hattımızı arayak bilgilendirme sağlayabilir.
Vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz gizli tutulur. Alışverişler sırasında girdiğiniz kredi kartı numaraları direkt olarak ilgili bankanın ortak ödeme sayfası tarafından alınır. Kredi kartı numaralarınız Sistemix Market tarafından saklanmaz/saklanamaz.

Düzenleme Tarih: 21.08.2019